ברבור שחור וחדשנות

'ברבור שחור' (Black Swan) נחשב לאירוע בקנה מידה גדול אשר קשה לחזות ואשר גורם לטלטלה בכלכלה ובשווקים עולמיים. יש הטוענים שאת אירוע הקורונה אשר כולנו חווים כיום שבו נגיף חדש מתפשט בעולם ניתן היה לחזות, אולם בכל מקרה תזמון המפולת הנוכחית בכלכלה והפגיעה באנשים תפסה את כולנו בהפתעה.

שינויים עקב המגפה

אירוע כל כך מהותי כמו שאנחנו חווים כיום בעיני רבים יביא לכך שלפחות חלק מדרכי ההתנהלות אליהם התרגלנו לאורך העשורים האחרונים, יצטרכו להשתנות.  כדוגמא אחת מיני רבים ניתן לקחת את מכוני הכושר שרבים מאתנו הולכים אליהם בפרט בערים הגדולות בכדי לשמור על כושר.

שאלה שעולה היא האם לקוחות יחזרו באותם מספרים למכוני הכושר? ואם כן כמה זמן זה ייקח? אחת ההארכות היא שרבים יעדיפו להתאמן בבית במקום לבוא למקום ציבורי שבו הסיכוי להדבקות בווירוסים או מחלות היא גבוהה.

דוגמא לשינויי אפשרי

אחת החברות שעוד לפני פרוץ הקורונה תפסה תשומת לב בתחום האימון הביתי היא Peloton. חברה זו אשר נכון להיום הוציאה לשוק אופני אימון ומתקן ריצה ביתיים, מצרפת למתקני האימון מסך מגע דרכו ניתן להתממשק לפלטפורמת אימוני ה-on-line שהם מציעים.  מתאמן או מתאמנת יכולים לבנות לעצמם תוכנית אימון הכוללת השתתפות באימונים חיים מול משתמשים אחרים או לקיחת שיעורים מוקלטים מראש.

Peloton שמים דגש על איכות השיעורים אשר מוקלטים באולפנים מקצועיים ומעבירים למשתמש חווית אימון ממצה. דעה שרווחת היום היא שלחברות כאלה יש סיכוי לתפוש חלק מנתח הלקוחות אשר עד כה התאמנו במכוני כושר, מהסיבה שאנשים כאמור ינסו להקטין חשיפה למקומות מועדים להדבקה ובפרט כאשר ההרשמה לשירות כזה זולה יותר ממינוי למכון כושר איכותי.

שירותי המשרד בזמן משבר

המשרד שלנו חווה בימים אלה עליה בפניות של לקוחות אשר מעוניינים להגיב במהירות לשינויים המתהווים בסביבה העסקית עקב משבר הקורונה עם טכנולוגיה ומוצרים חדשניים שהם מציעים.  לקוחות אלה מעוניינים להגן על המצאותיהם ברישום והגשות של בקשות לפטנט בכדי לשמר יתרון תחרותי.

המשרד ערוך לתגובה מהירה ללקוחותיו תוך מתן שירותי רישום והגשה של בקשות לפטנט תוך ימים ספורים ובמידת הצורך גם משירות בזק מהיום למחר.  הדגש אשר נשמר גם בעת הזו בשירות הניתן על ידי המשרד, הוא על הקפדה יתרה באיכות הרישום של הבקשות לפטנט תוך מתן כיסוי רחב ככל שניתן של מגוון התצורות שבהם ההמצאות יכולות לבוא לידי מימוש.

על הקושי במפגש פנים אל פנים עם לקוחות בימים אלה, המשרד מגשר בעזרת תקשורת אלקטרונית המאפשרת מפגשים פנים אל פנים בווידאו בין הלקוחות והמשרד, אשר מלווים בתחלופה של טיוטות של הבקשות לפטנט עד לאישור הלקוח להגשה.

איכות השירות בתוספת המחירים הנוחים הניתנים על ידי המשרד מהווים אלטרנטיבה אטרקטיבית עבור מגוון רחב של לקוחות, החל מיזמים פרטיים ועד לחברות בינוניות וגדולות אשר מצטרפים למעגל הלקוחות של המשרד.

לצפיה בפרוייקטים שלנו

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 052-5017356
כלל הפרויקטים | משרד איתן יפה לרישום פטנט

חיפוש פטנט | רישום פטנט | ניהול תיק פטנטים

צרו איתנו קשר

ייעוץ ראשוני

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם