רישום פטנט

כתיבת פטנט על ידי משרד עם ניסיון מקצועי

הניסיון שנצבר במשרד מאפשר מתן שירותי עריכת בקשות לפטנט במגוון רחב של טכנולוגיות.  הבקשות לפטנט נערכות באופן מקיף כך שיכילו את כל היבטי ההמצאה תוך שימת דגש על כתיבה המותאמת לפרקטיקות הפטנטים המובילות בעולם בכדי לשאוף לקיבול פטנט באופן הרחב והחזק ביותר שניתן.

כל לקוח של המשרד זוכה ליחס אישי מתוך מחויבות למקצועיות ומצוינות בהגנה על הקניין הרוחני שפיתח.  המשרד מטפל בהגשות של בקשות לפטנט במשרדי פטנטים בעולם ובטיפול בדוחות בחינה עד למיצוי האפשרות לקבלת פטנט על פי דרישות הלקוח.

העריכה של הבקשות לפטנט לרוב מתחילה בהכנת המבטים המציגים את ההמצאה ואת פרטיה. הניסיון מלמד שאין כמראה עיניים הן מבחינת עורך הבקשה והן מבחינת תקשורת עם הלקוח בכדי לוודא שהעריכה תקיף את רוחב היריעה הנדרש.

תהליך הגשת הפטנט לאחר הכתיבה שלו

הבקשות לפטנט נערכות באופן שיבצר תאריך הגשה מוצק עליו הגשות ההמשך יוכלו להסתמך. הניסיון במשרד שנצבר בפרט מעיסוק נרחב בהתנגדויות כנגד פטנטים מתחרים בעולם, מלמד שבקשה שנערכה תחילה באופן ארעי עלולה להוות נקודת תורפה במידה ותניב בהמשך פטנט בעל מונופולין שווה ערך.

לפיכך כל בקשה הנערכת במשרד, מעבר לתיאור מפורט ומוקפד, מכילה מספר רב ככל שניתן של תביעות, בכדי לוודא שמלכתחילה העקרונות הפוטנציאליים שנראים כחדשניים זוכים לגיבוי הנדרש בכדי לתבוע את המנופולין שאליו בעל הבקשה זכאי.

מומחיות המשרד ברישום בקשות לפטנט מתמקדת ב:

  • עריכת בקשות לפטנט במגוון רחב של טכנולוגיות
  • טיפול בהגשות של בקשות לפטנט במשרדי פטנטים בעולם ובטיפול בדוחות
  • שמירה על עקרונות הפטנט וביצור תאריך הגשה עבור המצאות
למידע נוסף וקבלת ייעוץ בנושא של כתיבת פטנטים התקשרו עוד היום ל 052-5017356
רישום פטנטים | איתן יפה

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 052-5017356

חיפוש פטנט | רישום פטנט | ניהול תיק פטנטים

צרו איתנו קשר

ייעוץ ראשוני

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם