חיפוש פטנט

שלב ראשון בבחינת האפשרות להגן על המצאה מומלץ להתחיל בחיפוש אחר פרסומים קודמים הרלוונטיים להמצאה המוצעת. חיפוש מקדים ניתן לבצע באמצעים פשוטים כגון חיפוש אינטרנטי אחר מילות מפתח המאפיינות את ההמצאה. חיפוש מתקדם יותר בדרך כלל יתמקד במאגרי מידע פטנטים אשר לרוב מכילים פרסומים המייצגים את מצב הידע בתחום, אולם כל פרסום פומבי קודם יש לקחת בחשבון בבחינת כשירות המצאה לפטנט, כגון פרסום קטלוגי, אינטרנטי וכו’.

במסגרת המשרד ניתן שירות של חיפוש הכולל ראשית אפיון של ההמצאה יחד עם הממציא בכדי לגבש את רשימת המאפיינים של ההמצאה והאפשרויות השונות למימושה. בשלב שני תוך שיתוף פעולה עם מידען מקצועי מתבצע חיפוש, אשר תוצאותיו אז מנותחים על-ידי המשרד בכדי לגבש חוות דעת לגבי הסיכוי לקבל פטנט עבור ההמצאה.

חוות הדעת הניתנת מציגה בצורה ברורה את הממצאים אשר עלו בכל פרסום והרלוונטיות לרשימת המאפיינים של ההמצאה, ומאפשרת לממציא תוך היוועצות עם המשרד לקבל החלטה מודעת האם להיכנס להליך עריכה של בקשה לפטנט.

בחלק מהמקרים התבוננות מדוקדקת בפרסום רלוונטי קודם מאפשרת לממציא למקד את ההמצאה תוך שימת דגש על ההבדלים המייחדים אותה אל מול הידע הקודם. והיה ומתקבלת החלטה להתקדם לעריכה של בקשה לפטנט, המידע שעולה מהחיפוש מועיל בכתיבת הבקשה ובהתמקדות על המאפיינים החדשניים בהמצאה.

חיפוש פטנטים

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
או חייגו עכשיו 052-5017356

חיפוש פטנט | רישום פטנט | ניהול תיק פטנטים

צרו איתנו קשר

ייעוץ ראשוני

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם