פיתוח אב טיפוס לגבי המצאה ועיתוי כניסה לרישום פטנט

התנהלות מקצועית בתחום הפטנטים עשויה להוות את ההבדל בין פרויקט מוצלח לבין פרויקט שיסתיים באכזבה. ייעוץ מקצועי הכרחי למניעת מצבים בהם מאמצים רבים יורדים לטמיון. המשרדים המובילים בענף הפטנטים מספקים שירותי ליווי ליזמים החל מהשלב ההתחלתי בו ההמצאה היא רק בגדר רעיון ועד לשלב שבו היזמים נכנסים לשלב של פיתוח אבטיפוס. על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות במועד הנכון כדאי ללוות את התהליך עם משרד המציג הצלחות בפטנטים באותו התחום.

רישום פטנטים בתחום הבריאות הדיגיטלית

אלו שירותים ניתנים על ידי המשרד?

1. ייעוץ והכוונה למימוש הרעיון
2. סיעור מוחות בכדי להבין את כל היבטי ההמצאה
3. סיוע בחיפוש אחר פרסומים קודמים בתחום ההמצאה
4. עריכת בקשה לפטנט על ידי עורך פטנטים מנוסה
5. ליווי של תהליכי הרישום של הפטנט בארץ ובחו"ל

פיתוח אבטיפוס ורישום פטנט הוא תהליך מורכב וממושך. אב טיפוס מאפשר ליזם מצד אחד לבחון את ההיבטים הטכניים של ההמצאה והאם הם מביאים לפתרון שאליו הוא כיוון.

אב טיפוס גם מאפשר לבחון את נכונות השוק ולקוחות פוטנציאליים לקבל את ההמצאה. כל עוד אב הטיפוס אינו חשוף לקהל הרחב יש תועלת ללמוד דרכו על דרכי ביצוע ההמצאה בכדי לכלול אותם בגוף הבקשה לפטנט. עיתוי הגשת הבקשה לפטנט חשוב שיהיה לפני המועד שבו אב הטיפוס נחשף באופן פומבי ואם אפשרי קרוב ככל שניתן לאותו מועד בכדי שהממציאים יוכלו ליהנות ממועד השנה של אמנת פריז שעד אליו ניתן להגיש את אותה בקשה במדינות נוספות תוך השענות לדין קדימה על ההגשה הראשונית.

מה צריך לעשות בשביל שהרעיון שלכם יהפוך למציאות?

אם יש לכם רעיון לפטנט כדאי לפנות להתייעצות ראשונית על מנת לוודא שהרעיון אכן תואם את הקריטריונים בחוק. על מנת לרשום פטנט חדש עליו להיות בעל מאפיינים של חדשנות וקידמה. עליכם להוכיח שהפטנט אכן מיעל ומשפר תהליכים שכבר קיימים בתחום. אם אינכם בטוחים האם הרעיון שלכם אכן תואם את הקריטריונים והאם כדאי להתחיל בהליך של רישום פטנט – זה הזמן לפנות אל משרד עם ניסיון מוכח בתחום. המשרד מחויב לשמירה על סודיות כך שאין כל חשש מפני זליגה של הרעיון או פריטי מידע אל המתחרים.

מה כולל ליווי של עורך פטנטים?

ליווי מקצועי ניתן החל משלב הרעיון ועד לגיבוש של הקונספט והכנת כל החומר הדרוש להגשת הבקשה לפטנט לרישום. עורך פטנטים מנוסה מלווה את פיתוח האבטיפוס והרישום כולו. הקפידו לבחור נכון במשרד שמתמחה בפיתוח פטנטים בתחום ההמצאה שלכם. חפשו את משרד הפטנטים שידע להעניק לכם מענה מדויק ולקדם אתכם ואת הפטנט באופן משמעותי. אל תמהרו להתפשר על פחות מהטוב ביותר שאתם יכולים וצריכים לקבל.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 052-5017356
כלל הפרויקטים | משרד איתן יפה לרישום פטנט

חיפוש פטנט | רישום פטנט | ניהול תיק פטנטים

ייעוץ ראשוני

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם