כובעים מתחלפים

חיפוש פטנטביליותהשלב הראשון המומלץ לביצוע לפני כניסה לעריכה של בקשה לפטנט לגבי ההמצאה הוא חיפוש.  שירות זה של חיפוש פטנטביליות הוא אחד מהשירותים המוצעים עלי ידי המשרד.

בשלב של החיפוש המטרה היא למצוא פרסומים קודמים רלוונטיים ככל שניתן לגבי ההמצאה, כאשר ה"כובע" שאותו אמורים לחבוש הוא של בוחן פטנטים. המטרה בשלב זה של החיפוש היא אם כך לזהות את נקודות התורפה של ההמצאה אשר בוחן פטנטים מיומן עלול להעלות כנגד הכשירות של ההמצאה לפטנט.

אם תרצו, תחת "כובע" זה אשר חובשים בשלב החיפוש, העוסקים במלאכה אמורים לתפקד כמעין פרקליטי השטן, תוך מטרה לזהות את נקודות החולשה של ההמצאה.

חיפוש פטנטביליות מקצועי לגבי המצאה חדשה הוא חשוב, ולו בכדי לאפשר החלטה מושכלת לפני שנכנסים לעלויות הכרוכות בעריכה ובטיפול בבקשה לפטנט.

אולם, פעם שמחליטים להתקדם לעריכה של בקשה לפטנט, יש להחליף פאזה ולחבוש "כובע" חדש.  עורך הפטנטים בשלב זה חייב לגייס את כל המידע והתובנות שרכש בחיפוש המקדים – בכדי לערוך את הבקשה באופן אשר ימקסם את הסיכוי לקבל פטנט.

השירות של רישום פטנטים אשר ניתן על ידי המשרד מתמקד בדיוק במטרה זו. כל המידע שנצבר מחיפושים קודמים מובא בפני עורך הפטנטים ומשמש אותו בכדי לתאר את ההמצאה והתועלות שבה באופן אשר יעצים את הסיכוי לקבלת פטנט.

יש לזכור שבקשה לפטנט פעם שהוגשה היא מעין ספינה אשר התחמושת שעליה היא המילים אשר שמשו לתיאור ההמצאה. לכן, שלב זה של עריכת הבקשה לפטנט חייב להיות מוקפד ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בכדי למקסם את הסיכויים לקבל פטנט בטריטוריות השונות שבהם הבקשה תוגש.

הניסיון הבינלאומי העשיר של בעלי המשרד אשר מטפל באופן אישי בלקוחות של המשרד מבטיח מיצוי מקסימלי של הסיכוי לקבלת פטנט.

צרו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 052-5017356
כלל הפרויקטים | משרד איתן יפה לרישום פטנט

חיפוש פטנט | רישום פטנט | ניהול תיק פטנטים

צרו איתנו קשר

ייעוץ ראשוני

השאירו פרטים
ואחזור אליכם בהקדם